Provozní servis

Máme zájem, abyste se v budově Kateřinská 40 cítili co nejlépe. Rádi Vám pomůžeme v každé situaci, kterou život přináší.

Novinky a upozorně

Chcete být informováni o novinkách na budově Kateřinská 40, zašlete nám prosím Váš email.

Rekonstrukce 4. patra

V lednu 2018 byla zahájena příprava kancelářských prostor ve 4. patře (5.NP) pro nového nájemce. Omlouváme se všem nájemcům za dočasné zhoršení komfortu.

Částečná rekonstrukce budovy

V listopadu 2017 byla úspěšně dokončena částečná rekonstrukce budovy, v jejíž rámci byly pro nového nájemce připraveny prostory v 1.NP, 2.NP a 4.NP. Vítáme v budově Kateřinská 40 nového nájemce, firmu SECURITAS ČR, s.r.o.

Helpdesk

V případě havárie volejte ostrahu na tel. 733 219 870.

V méně akutních případech prosím využijte služeb našeho helpdesku. Neregistrování uživatelé nás mohou kontaktoat na e-mailu recepce@katerinska40.cz.

Užitečné kontakty

Údržba

V naléhavých případech volejte 602 129 019, jinak prosím využijte náš helpdesk.

FAQ

Potřebujete vyřešit nějakou událost, zajímá vás, jak postupovat? Je pravděpodobné, že na stejnou situaci se dotazoval již někdo před vámi. Podívejte se na časté otázky a odpovědi.


Mohu si pronajmout parkovací stání, i když nejsem nájemcem kanceláří v budově?

Ano, kancelářský komplex Kateřinská 40 pronajímá nevyužitá parkovací místa pro střednědobé parkování (s výpovědní lhůta 1 – 3 měsíce) i zájemcům z okolních budov. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Nabídky partnerů

Máte zájem nabídnout své zboží nebo služby na této stránce, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na e-mailu info@katerinska40.cz.